Oferta opublikowana29.11.2023
Oferta wygasa28.05.2024
Branżafizyczna

HYDRAULIK

Poszukujemy doświadczonych HYDRAULIKÓW do pracy w Belgii.

Praca z zapewnionym i darmowym zakwaterowaniem.

Wyjazd w ciągu tygodnia, praca w okolicach Halen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Cała hydraulika - rozkładanie rur, ogrzewanie podłogowe

  • instalacja grzejników, podłączanie do kotłów gazowych

  • montaż wentylacji oraz biały montaż (meble, brodziki, umywalki, zlewy, toalety)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • język angielski (mile widziany),

  • chęci i motywacja do pracy,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód - dodatek amortyzacyjny 100 EUR oraz zwrot kosztów paliwa 150 EUR)

  • Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym - gwarancje odprowadzania składek

  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

  • stawka 14 euro netto (na rękę) za godzinę,

  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,

  • Minimum 50 godzin tygodniowo,

  • Wypłata na czas do 10 dnia każdego miesiąca,

  • Zaliczki 1 raz w miesiącu po przepracowanym tygodniu,

  • Wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

  • Zapewniona odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zwrot kosztów podróży PL-BE po przepracowanym 1 miesiącu i deklaracji dalszej współpracy.