Holandia spawacz tig w Nieuwegein. Holenderska umowa o pracę.

Nieuwegein
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Holandii poszukuję osób na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Nieuwegein

Miejsce pracy: Nieuwegein (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Holandia spawacz tig w Nieuwegein. Praca polega na spawaniu elementów stalowych RVS do bagażników dachowych (1.5mm). Praca z darmowym, komfortowym pokojem jednoosobowym. Holenderska umowa o pracę.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza TIG
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikacja  się w języku angielskim lub holenderskim
  • czynne prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2380 netto miesięcznie przy 40 godzinach/tydzień
  • stawka 550€ tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Stała oferta współpracy
  • możliwe nadgodziny
  • holenderska umowa o pracę
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży praca - dom - praca
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1