BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Help Desk/ Młodszy konsultant oprogramowania wspomagającego zarządzanie enova365 – obszar księgowość i/lub kadry i płace

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Help Desk/Młodszy konsultant od systemów wspomagających zarządzanie
Katowice

Obowiązki
·         Udzielanie odpowiedzi klientom w zakresie funkcjonalności oprogramowania,
·         Rozwiązywanie zgłoszeń z problemami,
·         Szkolenia,
·         Prace migracyjne – przenoszenie danych z innych systemów (praca z Excel), itp.

Wymagania
·         Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·         Bystrość i otwartość umysłu na wiedzę,
·         Trochę większa niż przeciętna znajomość komputera (nie musisz być programistą ani informatykiem),
·         Podstawowa obsługa jakiegokolwiek systemu wspomagającego zarządzanie (najchętniej enova365),
·         Znajomość podstaw księgowości i/lub znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.

Oferujemy
·         Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
·         Zdobywanie nowych doświadczeń, możliwość rozwoju osobistego,
·         Pracę zdalną, wykonywaną w zaciszu domowym (jeżeli będziesz mógł, to raz na jakiś czas [1-2 razy w miesiącu] pojedziesz do Klienta, ale jeśli nie to też nie ma problemu),
·         Miłą atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018
Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp. z o.o.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Katowice

BPO NETWORK Sp. z o.o.