Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Graphic Designer

Obowiązki

Działając w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie projektów graficznych i animacji dla firmy, przygotowywanie grafik reklamowych
  • Przełożenie projektów graficznych na formaty wymagane do różnorodnych mediów i kanałów komunikacji
  • Tworzenie własnych projektów graficznych w zgodzie z identyfikacją wizerunkową firmy
  • Współpracę z poszczególnymi działami firmy
  • Tworzenie animacji na potrzeby telewizji i internetu na podstawie otrzymanych materiałów
  • Analizę reklam konkurencji, śledzenie trendów w reklamach branży

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia plastycznego
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości pakietu Adobe
  • Wiedzy i umiejętności z zakresu przygotowania grafik pod web

Oferujemy

Pracując z nami będziesz miał:

  • Możliwość projektowania dla znanych marek
  • Znakomite środowisko do rozwoju
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub współpraca B2B