Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 2D

Obowiązki

Podstawowe obowiązki:

  • projekty wnętrz domów/mieszkań/wnętrz komercyjnych w 2D
  • praca w programach Autocad/Photoshop/Shetch up i V-ray
  • prowadzenie spotkań z klientami
  • sporządzanie inwentaryzacji
  • sporządzanie nadzorów
  • nawiązywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów Autocad/Photoshop/Shetch up i V-ray
  • doświadczenie w obsłudze klienta /prowadzenie projektów /min. 1 rok/
  • prawo jazdy kat. B czynne
  • wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

Zapewniamy:

  • prowadzenie ciekawych i ambitnych projektów
  • miła, luźna atmosfera w biurze, praca w twórczym, ambitnym zespole agrafików
  • szkolenia materiałowe
  • rozwój zawodowy