Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik

Obowiązki

Twoje przyszłe wyzwania:

  • projekty graficzne (wizytówki, kalendarze, ulotki)
  • przygotowanie do druku
  • obróbka zdjęć
  • druk na maszynach cyfrowych
  • kontakt z klientem

Wymagania

Kogo szukamy?

  • osoby kreatywnej, wyróżniającej się poczuciem estetyki oraz posiadającej umiejętność pracy w zespole i
  • osoby znającej programy Adobe i Corel Draw.
  • praktyczna wiedza z zakresu DPT
  • wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • na początek umowę zlecenie - po okresie próbnym umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • miłą i luźną atmosferę pracy