Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko GEOLOG

Obowiązki

Zakres odpowiedzialności:

  • Planowanie badań geologicznych,
  • Analiza geologicznej dokumentacji przetargowej,
  • Analiza warunków gruntowo-wodnych podłoża gruntowego nawierzchni,
  • Analiza przydatności gruntów,
  • Współpraca z biurami projektowymi w celu osiągnięcia optymalnych rozwiązań w zakresie wzmocnień podłoża gruntowego.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku geologia, geologia inżynierska
  • Dobra znajomość procesu inwestycyjnego i budowlanego oraz analizy warunków glebowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w analizowaniu warunków gruntowych na projektach infrastrukturalnych
  • Praktyczna znajomość programów AutoCad
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży