Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Geodeta

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • opracowanie map do celów projektowych
  • opracowanie baz BDOT, GESUT, EGiB
  • modelowanie 3d
  • opracowanie ortofotomapy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: geodezja, informatyka, budownictwo, inżynieria środowiska
  • znajomość oprogramowania geodezyjnego
  • umiejętność obsługi sprzętu geodezyjnego
  • umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • premie uznaniowe