Oferta opublikowana11.03.2024
Oferta wygasa02.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Larex jest jedną z największych w Holandii firm zajmujących się zatrudnianiem personelu technicznego. Swoje 20 sto letnie doświadczenie wykorzystuje w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z terenów całej Europy. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Obowiązki

  • Dla naszego holenderskiego zleceniodawcy poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze frezarki CNC (sterownik OKUMA) Projekty zarówno dla operatorów jak i programistów. Wymogiem koniecznym jest umiejętność osadzania produktu na maszynie oraz ustawienie maszyny zgodnie z dokumentacją. Niezbędna jest również wiedza z zakresu wykorzystania odpowiednich narzędzi z danej grupy materiałowej, kontrolowania zużycia narzędzia oraz jego wymiana

Wymagania

  • Doświadczenie jako tokarz CNC min. 1 rok
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn o sterowniku OKUMA
  • Umiejętność wprowadzania korekt z poziomu pulpitu
  • Umiejętność pisania programów od podstaw na sterowniku OKUMA
  • Doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Własny samochód mile widziany.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 560 Euro/tygodniowo na rękę (po potrąceniach).
  • Mieszkanie
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy lub karta paliwowa
  • Kontrakt holenderski
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1