Frezer CNC, bez znajomości programowania

Norymberga
Umowa o pracę2 700 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Frezer CNC, bez znajomości programowania

Obowiązki

  • toczenie lub wiercenie (praca w większym zakładzie produkcji łożysk wieńcowych i zespołów przekładniowych)
  • praca bez umiejętności programowania!

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w obróbce metali
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)
  • własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy PRACA OD ZARAZ!

  • Praca na niemiecka umowę o prace, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy, PEŁNY ETAT, bez systemu zjazdów do Polski, z płatnym urlopem
  • Praca na 3 zmiany
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne (500-600 euro miesięcznie) jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni i Internetu
  • Wynagrodzenie od 2700 euro miesięcznie netto(od 13,80 e/h plus dieta 60 e/dzień netto). Nadgodziny płatne dodatkowo

Dodatkowe informacje

  • Zapraszamy do aplikacji wszystkich fachowców, znających język niemiecki. Mamy oferty pracy w różnych branżach, z wynagrodzeniem powyżej obowiązującej taryfy, z lokalizacją w całych Niemczech!