Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Frezer CNC

Obowiązki

Praca będzie polegała na wykonywaniu standardowych czynności frezerskich, czyli:

  • obsłudze frezarki CNC
  • przeprowadzaniu niezbędnych pomiarów zgodnych z rysunkiem technicznym
  • ustawianiu maszyn
  • kontroli efektywnej pracy maszyn
  • dbaniu o wysoki standard jakości wyprodukowanych materiałów

Wymagania

Od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku, dbałości o szczegóły, znajomości rysunku technicznego, sumienności, zaangażowania i gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz. Wykształcenie kierunkowe mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjną stawkę, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, narzędzia do pracy i pakiet benefitów. Przeszkolimy Cię do pracy na stanowisku.