Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Frezer

Obowiązki

Odpowiedzialność:

  • Realizowanie zadań zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obsługiwanie maszyn do frezowania
  • Dokonywanie pomiarów frezerskich
  • Ocena jakościowa wykonanych materiałów
  • Dbanie o czystość maszyn i urządzeń
  • Dobór odpowiednich narzędzi do pracy

Wymagania

Wymagamy:

  • Ukończenie szkoły lub kursu o specjalności frezer
  • Dobra umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Bardzo dobry wzrok
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stała współpraca
  • Rozwój zawodowy
  • Wsparcie przełożonego
  • Dodatkowe szkolenia