Fizjoterapeuta

Paryż
Umowa o pracę3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Dla naszego Klienta placówki leczniczej - Term poszukujemy fizjoterapeutę. Praca bezpośrednio u Klienta.
Numer referencyjny:AW/03/2024

Obowiązki

  • wykonywanie 10-minutowych masaży
  • prowadzenie zajęć w wodzie
  • aktywizacja pacjentów

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów
  • praktyki, staże lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znaj. j. francuskiego - dla kandydatów nie znających francuskiego nasza firma oferuje bezpłatny kurs językowy z lektorem
  • gotowość do podjęcia pracy na kontrakt terminowy - kilka miesięcy

Oferujemy

  • zatrudnienie na francuską umowę o pracę bezpośrednio z placówką
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu typu studio
  • wynagrodzenie od 2400 do 3000 euro miesięcznie
  • pomoc w nostryfikacji dyplomu i tłumaczenie dokumentów do Izby
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zwrot kosztów przejazdu PL- FRA
  • premie stażowe
  • praca od poniedziałku do piątku 35 godzin w tygodniu

Benefity

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie lub kontakt telefoniczny na numer 510 109 277
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1