Fachowiec w branży automotiv → praca w Dingolfing

Dingolfing
Oferta opublikowana03.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024

Miejsce pracy: Dingolfing
Opis stanowiska
  • Poszukujemy osób na stanowiska: mechanik/mechatronik,
    elektryk, spawacz, ślusarz, lakiernik, blacharz
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Praca przy produkcji samochodów w Dingolfing
Wymagania stanowiska
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik, mechatronik, elektryk, spawacz, ślusarz, lakiernik, blacharz
  • Doświadczenie na w/w stanowiskach
  • Dobra organizacja pracy
  • Sprawność fizyczna
Oferujemy
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 20€ brutto/h
  • Cyklicznie rosnącą stawkę
  • Możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora w biurze
  • Stałą pracę w renomowanej firmie na Bawarii
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 55446 9, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Augustyna Kośnego 3, 45-056 Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1