Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Executive Assistant

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie kalendarzem i harmonogramami działania CEO,

- koordynacja połączeń, podróży służbowych,

- analiza wydatków, dokonywanie rozliczeń, gromadzenie i weryfikacja faktur,

- organizacja firmowych wydarzeń,

- współpraca z działami i kadrą kierowniczą.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka ma:

- min. 5 lat doświadczenia we wsparciu CEO,

- znajomość jęz. angielskiego na poziomie C1, poparta certyfikatami,

- doświadczenie w planowaniu miedzynarodowych podróży i spotkań,

- biegłość w użyciu narzędzi do cyfrowej współpracy,

- rozwinięte umiejętności organizacyjne, zdolność ustalania priorytetów, wielozadaniowość, skupienie na szczegółach.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- pakiet benefitów,

- międzynarodowe środowisko pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego.