Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Event Manager

Obowiązki

Główne zadania:

  • organizacja gal biznesowych, konferencji oraz debat,
  • współpraca z hotelami i innymi obiektami eventowymi,
  • współpraca z firmami podwykonawczymi (wybór i negocjacje),
  • współpraca z działem produkcji, marketingu, sprzedaży oraz sponsoringu,
  • kontakt z prelegentami we współpracy z producentami,
  • realizacja świadczeń partnerskich,
  • tworzenie kosztorysów wydarzeń,
  • nadzór i realizacja przebiegu wydarzeń,
  • podsumowanie kosztów eventu.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w organizacji przede wszystkim dużych projektów o charakterze galowym oraz konferencji powyżej 200 osób,
  • znajomości branży eventowej,
  • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, kreatywności, samodzielności oraz dyspozycyjności,
  • umiejętności nawiązywania relacji biznesowych oraz zdolności negocjacyjnych,
  • prawo jazdy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • kartę MultiSport oraz pakiet medyczny.
  • system premiowy