Umowa o pracę2 200-2 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech!

Obowiązki

  • montaż instalacji elektrycznych;układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)

Wymagania

  • mile widziane ekipy kilku osobowe
  • Wymagane wykształcenie elektryczne
  • doświadczenie przy pracach instalacji elektrycznych, podłączenia okablowania
  • umiejętność czytania planów
  • elastyczność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • • zatrudnienie na niemieckich warunkach (z pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieka przez firme)
  • Pewne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • możliwość otrzymania zaliczki
  • • zakwaterowanie + dieta
  • Za pracę stawka wynosi 13,00 € /godz (brutto), dieta dzienna do 28,00 € za dzień roboczy + mieszkanie gratis

Dodatkowe informacje

  • Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV naAplikuj
  • lub kontaktować się pod nr tel. +48 71 343 10 55 ,731 298 393
  • od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00