Schnellkraft Personalmanagement Polska

Wrocław

Opinie o Schnellkraft Personalmanagement Polska

Lidia

Schnellkraft Personalmanagement Polska prowadzi rekrutacje na stanowisko elektryka w Niemczech. Co sądzicie o tej ofercie? Warto wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Piotr

Można zrozumieć , że komuś nie odpowiada praca przez tą agencję ale komentarze personalne o koordynatorach świadczą jedynie negatywnie o osobie piszącej. Wiem, że Schnellkraft to spoko firma ale jak ktoś jedzie do pracy w Niemczech to nie dostanie kasy za leżenie!

Lidia

Jesteś malarzem i poszukujesz pracy za granicą? Sprawdź koniecznie zakładkę "Oferty pracy" http://www.gowork.pl/praca/schnellkraft-personalmanagement-polska;pr Może znajdziesz tam swoją wymarzoną posadę?

Poldek

Super firma, nie raz wyjeżdżałem za ich pośrednictwem do pracy w Niemczech i nigdy nie było problemów. Wszystko zorganizowane bezbłędnie człowiek jedzie i już wszystko jest gotowe. Czy ktoś miał inaczej? Zarobki też były ok, ale to jest już uzgodnione przy umowie!!

Persona

Chciałbym się zatrudnić jako malarz czy ktoś wie gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej. Ja wole mieć pracę przez taka firmę niż sam mam szukać. A jak przedstawia się sprawa z niemieckim , czy trzeba już umieć czy nie.

irek

firma jest zajebista ja pracuje tu dwa lata i nie narzekam i wbrew pozorom wcale nie skaczesz z budowy na budowe bo ja przez dwa lata byłem na zaledwie 4 budowach firma warta polecenia

?

Jak to możliwe @L jak są teraz ogłoszenia np. na elektryka i podpisujesz tam umowę o pracę na montaż instalacji elektrycznych więc musi to spełniać wszystkie przesłanki a jedną z nich jest stałe miejsce pracy

L
@? 19.10.2016 08:03

Nie gwatantuje Ci nikt miejsca budowy i noclegu stalego Tylko stala umowa o prace podpisana w firmie na wsi w Ost DE .A koordynatorzy to smieszne osoby na budowac da lub ich nie Ma .Oszukancza na godzinach nadgodzinach i stawki zanizona w porownalem z innymi leihfimami

s

@ i will - naawet bym powiedziała, że nie "wbrew pzoorom" - tylko po prostu jest to powazy powód do zmartwienia. A widzieliscie, że poszukują teraz hydraulika?

L

Nie polecam nikomu. Jeździsz wiele km po całych Niemczech własnym samochodem,co tydzien inne miejsce pracy, (usunięte przez administratora)

Schnellkraft

Witam, chyba Schnellkraft wynajął Studenta piszącego komentarze bo jak tam pracowałem to nie znam nikogo kto by był zadowolony z tego bałaganu:). Prawda chyba wypływa w komentarzach na wierzch:)

Staszek

Ja pracuję ponad rok i płacą , jestem zadowolony z kasy

Grześ

Zostałes zwolniony z jednej firmy ( za alkohol, dziewczynki po 20 euro ) zjazd do domu po niecałych 2 tygodniach , wiem bo byłem tam na tej budowie. Brałeś zaliczki na picie i nie pamiętasz ile pożyczyłeś pieniędzy ( odemnie pożyczyłeś 20 euro nie mam pieniędzy do dzisiaj)!Jak chcesz to podam twoje prawdziwe imię i nazwisko!

jarek

robiłem u nich typowa polska firma (usunięte przez administratora) odradzam pracę u nich

Mściciel

Ostatnio ściągnęli mnie i kolegę tylko na tydzień,nas o tym nie poinformowali.

Tadek Maczek napisal

Bzdury potrafi karzdy napisac. Jestem 2 lata w firmie r+s Ausbau. Problemy w innych firmach sa rowniez. Polacy nie sa traktowani jak gorsza kategoria ludzi, klgos zle zrobic to nie sztuka nie werzcie we wszystko co napisane.

adolf
@Tadek Maczek napisal 27.02.2012 08:52

a ile km przejeżdżasz w m-cu swoim prywatnym autem ?

lore

siemka i co z ta firma bo tez sie zastanawiam nad wyjazdem

22ananim

czy ktokolwiek otrzymal pieniadze za prace prez ta firme bo namawiaja mnie na wyjazd

wacek
@22ananim 14.02.2010 11:02

tak płacą tylko mniej jak obiecywali

Zostaw opinię o Schnellkraft Personalmanagement Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schnellkraft Personalmanagement Polska