Elektryk przemysłowy z językiem niemieckim. 150 KM OD POLSKIEJ GRANICY.

Berlin
Umowa o pracę17 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Elektryk przemysłowy z językiem niemieckim

Obowiązki

  • okablowanie i montaż szaf sterowniczych zgodnie ze schematem połączeń
  • nadzór i konserwacja maszyn
  • testowanie, pomiary, instalacja technologii energetycznej
  • praca na dwie zmiany

Oferujemy

  • stawkę 16-17€ brutto/h + 40€ diety za każdy przepracowany dzień
  • niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz dodatki świąteczne i urlopowe
  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych
  • stabilne zatrudnienie oraz pełny pakiet ubezpieczeń
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • stawka godzinowa uzależniona od znajomości języka niemieckiego

Wymagania

  • język niemiecki na poziomie minimum A2
  • własne auto
  • wymagane kilkuletnie doświadczenie
  • wymagane wykształcenie kierunkowe + dyplom SEP
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1