ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY / ELEKTROMONTER na produkcji kontenerów chłodniczych

Ulm
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

   Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Pracujemy tylko z wybranymi i starannie wyselekcjonowanymi firmami, tak aby zapewnić Państwu bezpieczną i satysfakcjonującą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Miejsce pracy: okolice ULM, Niemcy

Obowiązki

·       Montaż instalacji chłodniczych w kontenerach
·       Montaż gniazdek i włączników
·       Układanie kabli
·       Podłączanie okablowania maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: elektronik urządzeń elektroenergetycznych, elektryk przemysłowy, mechatronik lub inne porównywalne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość nowych technologii
  • Zdolności manualne
  • Zmysł techniczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy i samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o światowym zasięgu. Firma specjalizuje się w dziedzinie przemysłowych rozwiązań chłodniczych i grzewczych.
  • Bardzo nowoczesne środowisko pracy w firmie high-tech
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym         z rzetelnym, sprawdzonym pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15 € brutto/h i 30 € netto diety/dzień roboczy.
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę pokoje 1 osobowe lub apartamenty z Wi-fi, koszt odciągany jest od wypłaty na koniec miesiąca. Pokoje i apartamenty sprawdzane są osobiście przez naszego kontrahenta. Po wstępnym okresie możliwość wynajęcia osobnego mieszkania.
  • Pracę w systemie 1 zmianowym
  • Dodatek za pracę w sobotę
  • W razie potrzeby transport z i do pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych                 ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę  medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Uwaga istnieje możliwość zorganizowania osobistego spotkania przed podjęciem pracy – firma zwraca koszty dojazdu i noclegu na spotkanie.
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

Dodatkowe informacje

SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają ) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073,
kom., +48 790 613 052,
kom. +48 790 592 719,
kom.  +48 792 785 242,
kom. +48 690 204 470,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów + 48 791080654)

Posiadamy wiele ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu