ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Frankfurt nad Odrą
Umowa o pracę3 640-5 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonych elektryków przemysłowych do zespołu. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do nas!

Obowiązki

  • Praca przy maszynach produkcyjnych do obróbki/ sortowania warzyw; podłączenie instalacji , bieżące naprawy, utrzymanie ruchu.
  • Naprawy, serwis i konserwacja przenośników taśmowych i maszyn do uboju.
  • Instalowanie szaf sterowniczych na mostach i śluzach

Wymagania

  • Prawo jazdy oraz własny transport.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

Oferujemy

  • 40h/tyg. + możliwość nadgodzin i pracy w weekendy

Dodatkowe informacje

  • Wynagrodzenie zależy od rodzaju wykonywanej pracy.
  • Elektryk pracujący przy instalowaniu szaf sterowniczych na mostach i śluzach musi być elektrykiem z wykształcenia oraz posługiwać się językiem niemieckim min. Grundkenntnisse.
  • Elektryk odpowiedzialny za serwis, konserwacje przenośników taśmowych i maszyn do uboju pracuje w systemie 3 zmianowym.
  • Pozostałe stanowiska praca w systemie 1 zmianowym.
  • Nocleg organizowany przez pracodawcę, natomiast opłacany przez pracownika (koszt 450-550 EUR miesięcznie) za pokój 1-osobowy z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu. Pokój dwuosobowy 350-450 EUR.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1