ELEKTRYK – praca zagranica

Egeln
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Obowiązki

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów
  • Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:
  • ELEKTRYK – praca zagranica – WYSOKIE zarobki - POKOJE 1 osobowe
  • Miejsce: Niemcy, Stimpfach, Egeln,Stödtlen
  • Nr referencyjny: DE-ELEKT

Wymagania

  • konserwacja
  • serwis
  • montaż obwodów elektrycznych, kabli lub
  • okablowanie szaf sterowniczych lub
  • okablowanie maszyn lub
  • okablowywanie pomieszczeń

Oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę
  • wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • ZALICZKI
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • DODATKI socjalne
  • nadgodziny płatne z DODATKIEM (25% stawki brutto)
  • zapewnione zakwaterowanie (POKOJE 1 osobowe)
  • stały kontakt z polskojęzycznym rekruterem / koordynatorem
  • pomoc koordynatora w kontakcie z właścicielem zakwaterowania
  • pomoc koordynatora w nagłych przypadkach
  • odzież robocza po pierwszym tygodniu pracy

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 517017884, 518891884 lub CV przesłać na maila jobs@jobrun.eu
  • Zapraszamy do kontaktu!
  • Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1