Elektryk/pomocnik elektryka do pracy w Niemczech

Bielefeld
Umowa o pracę13 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Elektryk / elektromonter/ pomocnik elektryka na niemiecką umowę o pracę na pełen etat. Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Projekty długoterminowe! Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji elektrycznych na terenie Niemiec. Jestes elektrykiem z wyksztalcenia? Pomocnikiem elektryka z doswiadczeniem? Szukasz pracy? Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, znajdz prace juz dzis ! Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku? Skontaktuj sie z nami !!!
Numer referencyjny: DE126945336

Obowiązki

  • • Podlaczanie gniazdek, puszek, przelacznikow i lamp oswietleniowych
  • • Ukladanie tras kablowych i montaż instalacji elektrycznych

Wymagania

  • • Doswiadczenie na stanowisku elektromontera
  • • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • • Mile widziane auto

Oferujemy

  • Zarobki: od 14,50€/h brutto + min. 60€ netto na reke diety za kazdy przepracowany
  • Praca od zaraz na stale,
  • Polska opieka
  • Diety wyplacane tygodniowkami
  • Wyplata na czas
  • Mozliwe nadgodziny
  • Zorganizowane zakwaterowanie obok pracy
  • Wyposażenie ochronne na koszt Firmy
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony, tlumaczona na jezyk polski
  • Mozliwosc polecenia znajomego do pracy w naszej firmie i
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie

Dodatkowe informacje

  • KONTAKT Tel albo WhatApp: +49 176 1000 3039
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1