Elektryk Nadrenia Północna-Westfalia

Lüdenscheid
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

Dla obszaru Nadrenia Północna-Westfalia poszukujemy obecnie elektryków dla kilku naszych klientów.

Obowiązki

• Instalacje w budownictwie mieszkaniowym
• Testowanie i konserwacja systemów elektrotechnicznych

Wymagania

Niezależny i zorientowany na cel sposób pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Ukończone szkolenie zawodowe i/lub wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej

Oferujemy

Korzyści z zatrudnienia
• 13,50 € - 16,00 € / h brutto  (plus opłaty i wydatki)
• Dodatek dieta 6,00€  - 7,00 € za każdą przepracowaną godzinę
• gwarantowane zakwaterowanie (opłacone przez pracownika)

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jedynki)
  • Osoby zamieszkałe w Niemczech również dostają dietę