Elektryk – Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Gołkowice Górne
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Nasze wymagania Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży, bądź absolwentów szkół zawodowych do przyuczenia. • Doświadczenie na podobnym stanowisku • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej • Zaangażowanie • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

  • Praca na stanowisku Elektromonter instalacji elektrycznych,
  • • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • • Diagnozowanie i naprawa instalacji,
  • • Praca w delegacji

Wymagania

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży, bądź absolwentów szkół zawodowych do przyuczenia.
  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • • Zaangażowanie
  • • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,
  • • Umowy o pracę,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • • Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Paczki świąteczne
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe informacje

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1