Elektryk - dział utrzymania ruchu

Berlin
Umowa o pracę4 300-4 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Dla klienta z branży spożywczej szukamy elektryka dzialu produkcji. Praca na dwie zmiany. Wynagrodzenie: 2600-2800€ netto przy 160h na I klasie podatkowej

Obowiązki

  • instalacja maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym
  • wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie bieżących usterek
  • analiza usterek celem usprawnienia działania maszyn i urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku elektryka w zakładzie produkcyjnym mile widziane
  • dobra organizacja czasu pracy
  • elastyczność i komunikatywnosc

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • mozliwosc zakwaterowania
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • wsparcie polskich koordynatorow
  • premie świąteczne

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

  • k.szymanska@gowork-service.com
  • +49 176 70247193