GoWork Service GmbH

5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GoWork Service GmbH

Emma Nowy wpis
Inne

Witam, można prosić o opinie względem pracy jako elektryk utrzymania ruchu? O to ogłoszenie na Berlin mi chodzi, piszą ze płacą do 4 500 euro. Myślę czy by partnerowi nie podesłać, bo spełnia wymagania. czy warto zasugerować my pracę?

ja Nowy wpis
@Emma

4500 brutto minus spanie

Długi
Kandydat

Witam bardzo serdecznie. Więc.... Mnie interesuje kilka kwestii: 1. Dlaczego niektóre opinie innych osób zostały usunięte przez administratora?? Jeśli były wulgarne to wystarczyło zastosować cenzurę (np. w postaci "****"), nie odbierając nikomu prawa do wypowiedzi, jeżeli zaś opinie były nieprawdziwe to obronnie i honorowo należało na owe zarzuty odpowiedzieć... z klasą... w ten sposób zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Usuwanie wypowiedzi użytkowników, których opinie Wam się nie spodobały lub były dla Was niewygodne, jest całkowicie pozbawione profesjonalizmu. Chyba, że zostawiacie tylko te pozytywne opinie to już inna sprawa i trochę dająca do myślenia. Ja, jak również inne osoby, zadajemy Wam różne pytania, by uzyskać konkretne odpowiedzi, ponieważ Was nie znamy, nie wiemy czy nie jesteście jakąś firmą "krzak", jacy ludzie siedzą po drugiej stronie, kim są jak wyglądają i jakie mają kwalifikacje, oraz doświadczenie. Musimy Wam wierzyć na słowo. Tak więc wiele ryzykujemy i dlatego nie potrzebujemy Waszego zaprezentowania się nam na pokaz jako nieskazitelna i idealna pod każdym względem firma, tylko szczerości, uczciwości i jak na dobrą firmę przystało - profesjonalnego podejścia do KAŻDEGO opiniodawcy. Puki co, to wygląda po prostu tak (oczywiście nie dla wszystkich), że widoczne są dlatego tylko te pozytywne opinie, ponieważ są złudzeniem/fikcją przez Was "nagraną"?? Oczywiscie nie twierdzę, że tak jest. Mówię tylko, że można odnieść takie wrażenie mając na uwadze to, jakie są dzisiejsze czasy. Jeżeli jesteście uczciwą firmą to nie powinniście się niczego obawiać, zgadza sie?? Jednakże ludzie mają prawo, a nawet POWINNI znać każdą wyrażoną opinię, i tę dobrą, i tę złą, do ewentualnego osobistego rozpatrzenia i przedyskutowania. Powtórzę pytanie: 1. Dlaczego niektóre opinie innych osób zostały usunięte przez administratora?? 2. Ktoś wcześniej zapytał (lecz nie dostał odpowiedzi) o kwestię związaną z zakwaterowaniem, czyli - kto to opłaca i w jaki sposób się to odbywa, - co z transportem z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i spowrotem, - jak wyglądają warunki (standardy) mieszkaniowe, - czy są to małe mieszkania, lokum w hotelu robotniczym, czy np. pokoje w domach, - ilo osobowe - itp.? 3. Czy ktoś polskojezyczny, będzie zawsze z nami na miejscu (w pracy), aby w każdej chwili mógł służyć pomocą? 4. Czy osoba, która to wszystko załatwia zawsze bedzie pod telefonem w razie jakichś problemów (np. związanych z miejscem zamieszkania) 5. Jak przebiegają wypłaty? W jakie dni miesiąca, za co jest potrącane, czy jakaś jakaś gwarancja uczciwości itp.? 6. Z kim podpisujemy umowę?? Z firmą GoWork, czy z tą niemiecką firmą w której będziemy pracować?? 7. Możliwość zaliczek jest. W porządku, ale po jakim przepracowanym okresie? 8. Czy możecie też zapewnić dojazd z Polski do Niemiec?? Jeśli tak to w jakich kosztach i kiedy będzie to potrącony?? Mamy mieć pieniądze odrazu, czy odbijam to będzie z wypłaty?? 9. Na jaki okres jest ten wyjazd, w sensie co ile i na jak długo są zjazdy do Polski?? Bardzo proszę o odpowiedzi na wszystkie pytania (nie powinno to chyba stanowić problemu) i udostępnienie jej tutaj - publicznie, dla wszystkich, bo uważam, że są to jednak WAŻNE informacje. Zajmie Wam to max 10min, a przy okazji unikniecie kolejnych pytań od ludzi, gdyż praktycznie wszystko to, co należy wiedzieć chcąc wyjechać do pracy za granicę, będzie wypisane w Waszej jednej konkretnej wypowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam.

Luki
@Długi

Kolego ta agencja jest jedną z najlepszych w De. Koordynatorka sama się Tobą interesuje jak długo nic nie potrzebujesz to sami dzwonią i pytają czy wszystko ok. A jeżeli chodzi o Sprawy językowe to jak nie znasz podstaw Niemieckiego to zostań w Pl albo do Nl gdzieś na magazyn ????

DK
@Luki

Naprawdę sami dzwonią, tak kontrolnie? Trochę wyjazdów już za mną, i takiego podejścia agencji nigdy nie spotkałem. No, wielki plus:) Kurcze, teraz to mnie zmotywowałeś do wyjazdu z firmą, napiszesz jak zarobki wyglądają? Płacą konkurencyjnie? Można wyjechać do pracy od zaraz, czy trochę formalności ma się do załatwienia? No i na jakim stanowisku ty pracujesz, i czy długo? Wiesz może coś konkretnie na co może tu liczyć spawacz, jeśli chodzi o warunki?

WE
Inne

W zasadzie to co mógłby z tego mieć jeśli ktoś w ogóle by mu kazał? Ten powyższy szereg pytań również mnie zainteresował, czemu nikt jakoś wprost się co do niego nie odnosi? Ty na jakiej robocie byleś, że odradzasz? Z deszczu pod rynnę wpaść nie chce, ale widzę także te pozytywne opinie, zależy jak trafisz?

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Jak wygląda współpraca z tą agecją? Czy pieniądze są zawsze na czas i jak z tym zeit kontem zgadza się z tym co obiecują przez tel? Czy to pewny pracodawcą Czy lepiej unikać?

BB Nowy wpis
Inne

Cześć, dziś widzę ze dodano dwie oferty dla lakiernika. Czy jest tu może ktoś kto był na którymś z tych zleceń? jedno kieruje na Berlin, drugie natomiast na Frankfurt. Mam zamiar przesłać swoje dokumenty ale chętnie przeczytam opinie kogoś kto był niedawno albo teraz pracuje. zarobki chyba są zbliżone?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w GoWork Service GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Pracodawca

Dzień dobry, jeśli chodzi o Arbeitszeitkonto to gromadzimy maksymalnie 50h, jeśli pracownik zgromadzi taka ilość godzin, będą wypłacane wszystkie godziny. Nie ma stałej wartości pobieranych godzin, wszystko zależy od wypracowanych godzin w danym miesiacu.

CE
Inne

Ktoś pytał o ofertę dla par, a przed tym wiecie może cos o pracy osób bez doświadczenia? teraz chyba tu w zakładce nie widzę takiej oferty ale wiecie może czy kobiety są brane na lakierowanie? Nie widzę innych ofert niż te na bardziej męskie zawody

@CE

Dzień dobry, mamy również oferty dla osób bez doświadczenia, niestety na ten moment czekamy na wznowienie naborów w firmach, z którymi współpracujemy. Można rownież kontaktować się z nami telefonicznie +49 176 70247193. Szymańska Kinga

ES
@GoWork Service GmbH

Długo już Państwo współpracują z tymi samymi firmami? zastanawiam się kiedy ostatnio nawiązano współpracę z kimś nowym? Zastanawiam się czy będzie szansa na inne oferty z innych branż?

Marcin
Kandydat

Witam sa może aktualne oferty pracy dla par?

@Marcin

Dzień dobry, obecnie czekamy na ponowne rozpoczęcie naborów w firmach, z którymi współpracujemy. Można również kontaktować się z nami telefonicznie +49 176 70247193. Szymańska Kinga

Ciekawy
Kandydat

Mogę prosić o opinię na temat pracy jako lakiernik ? Jaka to miejscowość jak wygląda system płacy i warunków mieszkaniowych ? z góry dziękuję za pomoc

@Ciekawy

Dzień dobry, mamy kilka firm na terenie całych Niemiec, które poszukują lakierników przemysłowych, samochodowych lub proszkowych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +49 176 70247193, bądź proszę o wiadomość email: k.szymanska@gowork-service.com

BN
@GoWork Service GmbH

dzień dobry, proszę o podanie miejscowości do których wysyłani będą lakiernicy. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to w każdej lokalizacji są one porównywalne? Zależy mi na tym by miejsce pracy było dość blisko, prawdopodobnie nie będę mieć swojego auta na wyjeździe. Czy to stanowi spory problem?

@BN

Dzień dobry, w tym momencie współpracujemy z lakierniami na terenie całych Niemiec, jeśli zadeklaruje nam Pan, ze nie posiada samochodu, będziemy szukali zakwaterowania z dobrym dojazdem komunikacja miejska lub na tyle blisko, by dostać się pieszo. Zakwaterowania szukamy na bieżąco, podczas rozmowy ustalamy oczekiwania pracownika wobec kwatery i deklarujemy kwoty, jakich możemy spodziewać się w danej lokalizacji.

Jula
@GoWork Service GmbH

Z chłopakiem także auta jeszcze się nie dorobiliśmy, dobrze jest móc przeczytać, że istnieje alternatywa. Ciekawa jestem tylko czy zdarza się, że wtedy można natrafić na gorsze warunki? dla przykładu płacowe? albo droższą kwaterę?

james
Kandydat

Spawacz MAG 14 lat doświadczenia aktualny certyfikat, auto czy jest jakaś praca?

@james

Dzień dobry, najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie, by uzyskać więcej informacji. Zapraszamy do kontaktu: +49 176 70247193

BL
Kandydat

Wiecie jak te 2 tygodnie wolnego, jakie daje firma, można spędzić? Czy trzeba jednak siedzieć na miejscu w mieście pracy, czy można wracać na te 2 tygodnie do domu? Chodzi mi o prace jako GEOLOG, GEOFIZYK, GEOINZYNIER. I czy jak dają te 2 tygodnie wolnego to ten czas jest płatny normalnie?

Leszek i Adam

Polecam biuro wszystko jest ok Zaliczki wypłaty na czas a Pani Mariola jest mega ogarnia wszystko dziękujemy za współpracę z Panią pozdrawiamy

Mari
Kandydat

W sumie dużo tu pozytywnych opinii. Widziałem ofertę dla pracownika magazynu w Niemczech i chciałbym dopytać o kilka rzeczy. Jak oceniacie zakwaterowanie podczas wyjazdu, warunki są ok? Podobno oferują "możliwość zakwaterowania", ale co to dokładnie oznacza? Oni je opłacają czy jednak potrącają z wypłaty? Jeśli tak to ile? Nie znam niemieckiego więc ciekawi mnie jak w praktyce wygląda taka praca, koordynator jest również na miejscu i pomaga w razie co?

Gosia
Inne

A czy znajdzie się praca dla małżeństwa z dzieckiem? Zaznaczę dziecko przedszkolne?

Marek

Polecam firmę pracowałem prawie rok jako lakiernik nigdy nie było problemów zaliczki, wypłaty na czas koordynatorka Mariola wszystko ogarnia, szefowa Wiktoria bardzo w porządku jeżeli ktoś pisze że firma (usunięte przez administratora) to tylko pijaki i nieroby polecam na pewno sam ponownie skorzystam

Karolina

A coś więcej jesteś w stanie powiedzieć skoro tego typu sytuacje deklarujesz? co było na Twojej umowie i miałoby być niezgodne z postanowieniami? o jakich warunkach tu mowa?

Jurgen 1950

Witam serdecznie . Czy jest praca w Berlinie na spawacz 135, 136 ? Mam 10 lat doświadczenia. Proszę o kontakt . 576 346 283 Pozdrawiam

Tomek
Kandydat

Witam mam pytanie czy znjdzie się praca dla pary .

@Tomek

Dzien dobry, tak jak najbardziej.

Sabina
Kandydat

Witam Ja mam do was pytanie?Czy ktoś z was zna najlepszą agencję pracy w Niemczech? Go work ma mało ofert pracy.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie GoWork Service GmbH w mieście Deggendorf? Jak dotąd nie ma informacji związanych z stażem.

@Administrator

Po pierwsze nie w Deggendorf tylko obok a po drugie jeśli chodzi ci o ta firmę pracuje tam już kilka lat i nie narzekam szefowa Wiktoria super pomoże obsługa Kevin pozałatwia sprawy jeśli masz problemy a i zawsze się idzie dogadac

Karolina
@Adam

Hej, kilka lat to faktycznie sporo a na samym początku to jak to wyglądało? Co z zakwaterowaniem i czy były czasami jakieś niezgodności lub problemy? Pytam, bo ciekawa jestem jak kontakt wygląda. Masz wpływ na ewentualną zmianę koordynatora w razie czego?

@Karolina

@karolina hej ,z szefowa Wiktoria wszystko się załatwia ona zawsze pomoże i załatwi sprawę,z zakwaterowanie nigdy nie było problemu zawsze załatwiła ale musisz odrazu mówić co ci pasuje problemów nie było jak się gdzieś kończyła praca to Wiktoria załatwiła natychmiast wszystko uzgodniajac z tobą więc bez obaw

Zainteresowany pracą
Kandydat

Dzień dobry! Czy warto korzystać z tej agencji? Ktoś coś podpowie ? Interesuje mnie praca jako operator wózka widłowego. Dziękuję za wszystkie informacje.

@Zainteresowany pracą

Uczciwa firma co do innych live firm i można się zawsze dogadać

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork Service GmbH - Grafling

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GoWork Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GoWork Service GmbH
Przejdź do nowych opinii