Umowa o pracę15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Obowiązki

  • Stała praca z darmowym zakwaterowaniem
  • · Elektryk budowlany, stawka 15e+15e dieta za każdy dzień. Po przepracowanym miesiącu premia jednorazowa za auto 250e. Miasta pracy do wyboru: Stuttgard, Frankfurt nad Menem, Monachium, Hamburg
  • Szybka odpowiedz! Max do 24godz. Przyjazdy w weekendy
  • Praca na jedną zmianę
  • Duuużo godzin dla chętnych
  • Oferujemy:
  • · Świetne zakwaterowanie, pokoje 2os i 1os
  • · PLATNE NADGODZINY + WEEKENDY
  • · BEZPLATNA ODZIEZ ROBOCZA + SPRZET
  • · NIEMIECKA UMOWA O PRACE + NIEMIECKIE SWIADCZENIA
  • · DIETA DZIENNA OD 15€ NETTO
  • · PLATNE URLOPY+ PREMIE: ZA JEZYK, AUTO, SWIATECZNE
  • · DLUGOTERMINOWE ZLECENIA
  • · POLSKOJEZYCZNY KOORDYNATOR
  • Wymagania: zawód lub SEP, auto na wyjazd, niemiecki podstawowy