Elektryk Budowlany - Praca w Zespole Dwuosobowym

Karlsruhe
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa16.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Obowiązki

  • Instalacja, konserwacja i naprawa systemów elektrycznych w różnych miejscach i obiektach.
  • Praca w zespole elektryków, zapewnienie sprawnego działania instalacji elektrycznych.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów elektrycznych.
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Wykształcenie lub kwalifikacje zawodowe jako Elektryk.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.
  • Sumienność i dokładność w pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwość pracy w różnych projektach i lokalizacjach.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji i doświadczenia.
  • Premie za polecanie pracowników.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby).

Dodatkowe informacje

  • WhatsApp: 0049 173 3812 876.
  • Numer telefonu: 0049 2235 988990.