Elektryk budowlany i przemysłowy - Oferta długoterminowa!

Monachium
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonych Elektryków Budowlanych i Przemysłowych do pracy w różnych lokalizacjach i miastach Niemiec!

Obowiązki

  • Montaż, serwis i diagnoza instalacji elektrycznych na placach budowy oraz obiektach przemysłowych
  • Zgodność z przepisami i normami bezpieczeństwa podczas wykonywania prac.
  • Przeprowadzanie pomiarów i testów elektrycznych w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania instalacji.

Wymagania

  • Doświadczenie jako Elektryk.
  • Preferowane ukończenie szkoły elektrycznej lub pokrewnej.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Sumienność i samodzielność w działaniu.
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: stawka od 15€/h brutto + od 6€/h netto diety.
  • Premia 'Na dzień dobry' - 200€.
  • Premia za polecenie nowego pracownika - 300€.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - dodatkowe wynagrodzenie + 25%.
  • Regularne podwyżki wynagrodzenia.
  • Systematyczne zaliczki.
  • Terminowe wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca.
  • Pakiet urlopowy obejmujący 30 dni w roku.
  • Bezpłatne ubrania robocze o wartości do 200€.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby) na wybranych projektach.

Dodatkowe informacje

  • Można skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer: 0049 2235 988990 albo wysyłając wiadomość poprzez aplikacje Whatsapp: +49 173 3812876
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1