Elektryk Budowlany i Przemysłowy

Dortmund
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy wykwalifikowanych elektryków budowlanych i przemysłowych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Obowiązki

  • instalowanie, modernizowanie i konserwowanie systemów elektrycznych w budynkach i zakładach przemysłowych
  • układanie kabli i przewodów elektrycznych oraz montaż urządzeń elektrycznych
  • wykonywanie przeglądów oraz usuwanie usterek i awarii w instalacjach elektrycznych
  • utrzymanie zgodności z normami i przepisami bezpieczeństwa
  • współpraca z innymi specjalistami, np. z inżynierami, projektantami, technikami, aby zapewnić efektywność pracy i jakość usług

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako elektryk budowlany lub przemysłowy
  • znajomość norm i przepisów dotyczących instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy z narzędziami elektrycznymi i ręcznymi
  • dokładność i precyzja w pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji- zaczynając od 15 €/h brutto + 6 €/h netto diety
  • premię 'Na dzień dobry' w wysokości 200€
  • premię za polecenie nowego pracownika w wysokości 300€
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, które są dodatkowo płatne- 25% do stawki godzinowej (zależne od firmy i zlecenia)
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie-do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca
  • do 30 dni urlopu
  • bezpłatne ubranie robocze-do 200€
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, z pokojami jednoosobowymi wyposażonymi w dostęp do internetu
  • pomocw organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • możliwość pracy w teamie (2-3 osoby) - na wybranych zleceniach

Dodatkowe informacje

  • Zapraszamy do kontaktu i aplikacji poprzez kliknięcie przycisku 'Aplikuj', WhatsApp pod numerem 0049 173 3812 876, wypełnienie formularza kontaktowego na stronie: https://www.smartjobs.de/pl/dla-pracownikow/rejestracja lub kontakt telefoniczny pod numerem 0049 2235 988990.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1