Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107
Numer referencyjny:15

Obowiązki

  • Firma w Niemczech zatrudni elektryków budowlanych
  • Opis stanowiska pracy:
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z zakładaniem instalacji elektrycznych w mieszkaniach lub domkach jednorodzinnych

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • doświadczenie
  • własne auto
  • dobre podstawy j niemieckiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach austriackich
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 14,00 EURO brutto/ godzina + diety
  • zakwaterowanie GRATIS
  • zaliczki
  • możliwość pracy w nadgodzinach