Umowa o pracę35 €brutto / mies.
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Obowiązki

  • wykonywanie instalacji elektrycznych na dużych budowach
  • montaż tras kablowych
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • montaż lamp i gniazdek
  • praca w Szwajcarii (Luzern/ Bern / Solothurn)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1/B2)
  • doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromonter na terenie Niemiec, Szwajcarii lub Austrii
  • samochód na dojazdy do pracy (na grupę)
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi

Oferujemy

  • szwajcarską umowę o pracę
  • wynagrodzenie; od 35CHF/h
  • dieta dzienna 16CHF
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • mile widziane 2-3os. grupy
  • stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia certyfikatów lub licencji, które potwierdzają umiejętności zawodowe