Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektryk

Obowiązki

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji elektrycznej
  • usuwanie usterek i diagnozowanie przyczyn awarii
  • montaż nowych instalacji oraz urządzeń i ich konfigurację
  • czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe / techniczne lub wyższe, kierunek elektrotechnika lub pokrewne
  • doświadczenie min. 2 lata w pracy na stanowisku elektryk (praktyczna wiedza)
  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych: skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania, uziemień, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych oraz interpretacji uzyskanych wyników
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych (rysunki, schematy)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • świadectwa kwalifikacji Grupy I do/powyżej 1 kV w zakresie dozoru i eksploatacji + pomiary
  • świadectwa kwalifikacji Grupy II w zakresie dozoru i eksploatacji
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy i chęć rozwoju swoich umiejętności

Oferujemy

Pracując u nas możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • przyjne środowisko pracy