Niemiecka firma z okolic Amberg zatrudni elektrykow . Firma prowadzi dzialalnosc uslugowa w promieniu 50 km od swojej siedziby - brak koniecznosci relokacji po zakonczonym projekcie. Oferta dedykowana jest osobom ceniacym sobie stabilne zatrudnienie i dobre waronki mieszkaniowe

Elektryk
Amberg

OPIS STANOWISKA :
realizacja biezacych zadan wynikajacych z harmonogramu zlecen firmy

WYMAGANIA :
doswiadczenie z zakresu elektryki budowlanej / mieszkaniowej

znajomosc j. niemieckiego na poziomie pozwalajacym samodzilne funkcjonowanie w miejscu pracy

wlasny transport

OFERUJEMY :
wynagrodzenie miesieczne od 1900 € netto / 160 h

bezplatne zakwaterowanie / pok. 1 osob. / Pensjonat

niemiecka umowe + ubezpieczenie

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Elektryk

Amberg

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.