Elektrycy i elektrotechnicy, instalatorzy

Berlin
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

NIEMCY PRACA DLA ELEKTRYKÓW – niemiecki nie jest wymagany

poszukujemy obecnie elektryków dla naszych klientów.

Obowiązki / główne zadania

• Instalacje w budownictwie mieszkaniowym

• Testowanie i konserwacja systemów elektrotechnicznych

Wymagania

Kwalifikacje/Wymagania

• Niezależny i zorientowany na cel sposób pracy

• Ukończone szkolenie zawodowe i/lub wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej

Korzyści z zatrudnienia

• Od  € 13.50 / h brutto (plus dodatki)

• Dieta netto € 7,00 za każdą godzinę

• Gwarantowane zakwaterowanie (opłacone przez pracownika)

Dodatkowe informacje

Pytania i zgłoszenia:

Waldek  +48502375489

strefapracy.waldek@gmail.com