Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektronik

Obowiązki

Opis stanowiska pracy:

  • usuwanie usterek i awarii systemów sterowania w maszynach budowlanych
  • wykonywanie prac elektrycznych i elektronicznych
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem oraz ich dokumentowanie
  • instalacja i kalibracja systemów monitorujących parametry pracy maszyny
  • udział w pracach związanych z wdrażaniem nowych projektów maszyn ich montażem rozruchem i przezbrajaniem

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne - elektronik, elektryk, automatyk)
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi i hydraulicznymi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze rozumieniem dokumentacji technicznej
  • wiedza ogólna z zakresu działania maszyn budowlanych
  • gotowość do wyjazdów serwisowych głównie na terenie kraju

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy - auto służbowe