Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektronik

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy prewencyjne oraz prace konserwacyjne taboru kolejowego
  • Wykonywanie napraw z zakresu elektryki, elektroniki lub mechatroniki
  • Diagnostyka i usuwanie usterek
  • Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń zainstalowanych w tramwajach
  • Sporządzanie protokołów z wykonanych prac utrzymaniowych i serwisowych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, automatyki, elektroniki  oraz techniki elektroenergetycznej, umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, ukierunkowanie na cel
  • Uprawnienia do eksploatacji, dozoru oraz pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Wprowadzenie w zagadnienia związane z uruchamianiem i serwisowaniem tramwajów oraz udział w rozwoju projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie motywacyjne