Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektronik

Obowiązki

Twoje zadania:

  • projektowanie, uruchamianie i testowanie układów RF i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji
  • prowadzenie badań mających na celu rozwoju i weryfikację poprawności funkcjonowania prototypów urządzeń RF
  • projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń zasilających i sporządzanie do nich niezbędnej dokumentacji
  • udział w pracach związanych z wdrażaniem nowych projektów

Wymagania

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektroniczne lub elektryczne
  • znajomość zagadnień związanych z techniką RF
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • znajomość języka angielskiego niezbędna do komunikacji w ramach międzynarodowych projektów
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet socjalny - karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, współpracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą