Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektronik

Obowiązki

Twoje zadania:

  • projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych
  • projektowanie elektroniki do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach
  • uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń;
  • przeprowadzanie obliczeń i symulacji niezbędnych przy projektowaniu PCB (LtSpice, AWR, ANSYS HFSS, SIVAWE)
  • aktywny udział w planowaniu projektów
  • sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej

Wymagania

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane elektroniczne lub elektryczne
  • doświadczenie w projektowaniu elektronicznych obwodów drukowanych
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej oraz zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z techniką RF
  • znajomość języka angielskiego niezbędna do komunikacji w ramach międzynarodowych projektów

Oferujemy

Twoje Benefity:

  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie
  • premie kwartalne