Zatrudnimy instalatorów do montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Pracujemy głównie na dużych budowach w Warszawie. Oferujemy stałą pracę, dobrą atmosferę, możliwość dokształcania i rozwoju kompetencji zawodowych. Zapewniamy dobrą organizację pracy, uczciwe rozliczanie godzin, wszelkie narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania zadań.

Elektromonter / Pomocnik
Warszawa

Obowiązki:

  • układanie okablowania
  • montaż rozdzielni i tras kablowych
  • montaż elementów instalacji teletechnicznych
  • uruchomienie systemów teletechnicznych
  • konserwacja instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych
  • obsługa elektryczna placu budowy

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą
  • wykształcenie zawodowe elektryczne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu instalacji słaboprądowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • zakwaterowanie oraz dojazdy na zlecenia poza Warszawą
  • możliwe zakwaterowanie na terenie Warszawy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • długofalową współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • ubrania robocze
  • narzędzia specjalistyczne

Do rekrutacji zapraszamy również osoby z Ukrainy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."