Umowa zlecenie31 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o.- jesteśmy agencją zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która świadczy profesjonalne usługi w zakresie pracy tymczasowej. Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się produkcją tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Produkcja elementów z tworzyw sztucznych - części do pralek, lodówek (duży sprzęt AGD), dozowników medycznych, przemysł motoryzacyjny, przemysł tekstylny.

Obowiązki

  • zapewnienie ciągłej pracy maszyn w obszarze produkcji poprzez eliminowanie awarii i usterek związanych z eksploatacją maszyn;
  • prowadzenie bieżącej konserwacji i napraw maszyn zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;
  • przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń;
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu multimetru czy cęgowego miernika prądu.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, najlepiej o specjalności elektryka lub mechanika;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • uprawnienia SEP E1;
  • dla osób poza RP – biegła znajomość języka polskiego;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany);
  • znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • wynagrodzenie od 31,20 zł brutto za godzinę,
  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe,
  • odzież robocza jest zapewniona.

Benefity

Program poleceń pracowników

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
  • Wszystkie szczegóły zatrudnienia przedstawimy i omówimy podczas rozmowy.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1