Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, produkcja

Wstęp

  • Dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Elektromechanik

Obowiązki

  • Zapewnienie nieprzerwanej pracy maszyn i urządzeń poprzez regularne przeglądy naprawy, usuwanie awarii i usterek w sieciach i urządzeniach elektrycznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez dział produkcji
  • Wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń według przepisów BHP/ energetycznych
  • Ścisła współpraca działem produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Uprawnienie SEP do 1 kV
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Umiejętność obsługi programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy i umiejętność ustalania priorytetó

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe świadczenia urlopowe/ dofinansowanie do wypoczynku
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku