Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik

Obowiązki

Praca Elektromechanika polega na:

- Dokonywaniu okresowych przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych

- Przeprowadzaniu napraw usterek instalacji i urządzeń elektrycznych

- Kontroli stanu technicznego układów elektrycznych

- Przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i regulaminu firmy

- Informowaniu przełożonego o występujących problemach i awariach

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość specyfiki pracy w zawodzie elektromechanika

- Wykształcenie na kierunku elektryk, elektromechanik

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie

- Pracę w profesjonalnym środowisku

- Pakiet benefitów

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Kursy doszkalające