Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik

Obowiązki

Jako Elektromechanik będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Instalowanie narzędzi elektrycznych
  • Kontrolę stanu urządzeń elektrycznych
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych
  • Obsługę urządzeń elektrycznych
  • Naprawę urządzeń elektrycznych

Wymagania

Wymagane kompetencje:

  • Wiedza z dziedziny elektryki i mechaniki, potwierdzona dyplomem ukończenia szkoły kierunkowej lub kursów specjalistycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w elastycznych godzinach
  • Dodatki socjalne
  • Wdrożenie do pracy
  • Miłą atmosferę