Ekspert Finansowy

Chełm
Kontrakt B2B3 000-20 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z doradcami ds. nieruchomości = finansowanie transakcji zakupu;
  • kompleksowe zbadanie potrzeb finansowych klienta;
  • optymalne dopasowanie oferty finansowej i ubezpieczeniowej;
  • koordynowanie procesu kredytowego.

Nasze wymagania

  • samozatrudnienie, czyli gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata!
  • zaangażowanie w bezpośredni kontakt z klientem;
  • determinacja do podnoszenia własnych umiejętności i zdobywania doświadczeń.

To oferujemy

  • atrakcyjny system prowizyjny - 70% przychodu;
  • placówka w doskonałej lokalizacji;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie grupowe;
  • cykliczna wymiana doświadczeń na forum całego zespołu;
  • realne wsparcie na co dzień!

Dodatkowe informacje

Zapraszamy Cię do grona doświadczonych Ekspertów, korzystających z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, posiadających stabilne i profesjonalne zaplecze. Daj o sobie znać – czekamy niecierpliwie!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1