DUNSKI, praca biurowa – bez angielskiego

Łódź
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

Lodz lub Gdansk
Nie wymagamy angielskiego tylko duński

Umowa o pracę lub zlecenie

Obowiązki

wprowadzanie danych do systemu
kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
analiza informacji przesyłanych systemem wewnętrznym
prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim

Wymagania

dobra znajomość języka duńskiego min B1/B2
gotowość do pracy stacjonarnej –LODZ

Oferujemy

zgrany, wspierający i samodzielny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
opiekę medyczną
dofinansowanie karty Multisport

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do aplikowania jobs@personnelandmedia.com W tytule „DUNSKI  – LODZ lub Gdansk