Firma InServ poszukuje do pracy doświadczonego instalatora wod - kan!

Doświadczony instalator wod-kan poszukiwany do pracy na terenie całych Niemiec

Berlin

Obowiązki

Prace jako instalator wodno- kanalizacyjny

Wymagania

  • doświadczenia

  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej komunikację w miejscu pracy

  • własnego samochodu

  • chęci i motywacji do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową od 17 euro netto na godzinę / w zależności od doświadczenia/ 180- 200 godzin w miesiącu ponad 15.000 zł netto -> umowa w oparciu o podwykonawstwo

  • darmowe zakwaterowanie

  • atrakcyjne warunki

  • 70 euro za polecenie fachowca do pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • ubrania robocze

  • pełen zwrot kosztów za dojazd do Niemiec

Po więcej informacji zadzwoń: 578-722-922 lub 577-811-011 lub 577 511 922  lub 730-850-914  lub 790-335-199

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez InServ Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przemysłowej 39 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest InServ Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przemysłowej 39.

Berlin

InServ Sp. z o.o.