Doradztwo podatkowe - rekrutacja

Kościan
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradztwo podatkowe - rekrutacja

Obowiązki

Obowiązki:

  • opracowywanie opinii i raportów dotyczących różnorodnych zagadnień podatkowych,
  • samodzielne sporządzanie pism procesowych oraz występowanie w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi,
  • udział w audytach podatkowych oraz w tax due diligence dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym,
  • spotkania z klientami.

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego – mile widziane ekonomiczne
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w realizowaniu różnorodnych projektów podatkowych
  • wysokich umiejętności analitycznego myślenia i syntezy problemów
  • samodzielności w działaniu i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Zapewniamy:

  • elastyczną formę zatrudnienia wraz z pakietem benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system benefitowy
  • rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • wyzwania zawodowe wymagające indywidualnego podejścia
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę