Doradca techniczno-handlowy

Bielawa
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Obowiązki

  • stacjonarna oraz telefoniczna obsługa klientów
  • wykonywanie pomiarów stolarki okiennej i drzwiowej
  • przygotowywanie wycen stolarki okiennej
  • opracowywanie zleceń produkcyjnych
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe z klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • dobra organizacja zadaniowego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja ) uzależniony od wyników pracy
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenia produktowe oraz techniczne
  • przyjazna atmosfera w pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1